01499

Uzun Musluk - 01499
Nergis

Pirinç Salmastra

Hakkımızda
Nergis

Yeni yüzüyle CİSA!

Cisa ailesinin ve her bir çalışanının emeği ve sevgisiyle Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya ülkelerinin ürün standartlarına uygun şartlarda Avrupa kalitesinde armatür üretebilmenin sevinci bize iyinin daha iyisini üretmemiz de ve yeni pazarlara girmemizde yardımcı olmaktadır.  30 yılı aşkın işimizi severek armatür imalatı yapıyoruz ve şuanda sektörümüzde yerli üretim yapan firmalardan bir tanesi olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Bu da Cisa olarak kaliteden ödün vermediğimizin en büyük göstergesidir.

Türkiye'de üretmenin haklı gururu...

Üretimini yapmış olduğumuz armatürlerin tasarımını ve üretimin ilk aşaması olan kalıpları kendi bünyemizde son teknoloji ile üretim tezgahlarında kusursuz olarak yapmaktayız. Döküm Metoduyla şekillenmiş olan armatürlerimiz neredeyse el değmeden tamamı otomatik üretim hattında işlenmekte ve tesviye olmaktadır. Meydana gelen armatür gövdelerinin yanında tamamlayıcı olan aksesuar ve aksamlar yine kendi bünyemizde pirinç çubuk, hammadde den işlenerek yapılmaktadır. Böylece kullanıma sunulacak olan armatürlerin bütün aksamları kaliteli bir şekilde kendi fabrikamızda üretilmektedir. Üretilen armatür gövdeleri ve aksamları büyük bir titizlikle birleştirilmekte ve tamamı otomatik, özel test ünitesinde zorlu testlere tabi tutulmaktadır. Ambalaja hazır ürünlerimiz çevreyle dost, geri dönüşümlü ambalajlarla, büyük bir hassasiyet ve dikkatle eksiksiz ve kusursuz olarak paketlenmektedir.

Kapasitemizi yatırımlarla artırdık.

Yurt içi pazarda sektörün önde gelen kuruluşlarından olan cisa, 2012 yılı sonunda toplam üretiminin %50‘ini yurt dışı pazarlarına yapmıştır. Gerek yönetim anlayışı, gerek ürün kalitesi ve müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile Cisa, sadece Türkiye’de değil dış pazarlarda da hızla büyümekte ve atılımlarını sürdürmektedir.Atılımlarına bir yenisini daha ekleyerek 2015 yılında üretim tesisini Düzce’deki 8000m2 kapalı 4000m2 açık fabrikasına taşıyarak kapasitesini artırmıştır.

Arızalı Ürün İşleyişi
Nergis

Ürün Kabul ve Teslim Koşulları:

  • Kromajlı Mix veya Salmastralı ürünlerimiz 6 yıl garantilidir.
  • Servis danışma merkezimiz Düzce Fabrikamızdadır.
  • Ürünler hakkında kabul ve ret kararı servisimizin incelemesinden sonra kesinlik kazanır.
  • Servisimize Kargo ve Elden Ulaşan ürünlerimiz en geç 2 iş günü içerisinde hazır olmaktadır.
  • Elden teslim alınan işlemleri sona ermiş ürünler “Arıza Takip Formu” karşılığı teslim edilir.
  • 90 gün içerisinde servisimizden alınmayan ürünlerde sorumluluk kabul edilmez.
  • Ürün kodu olmayan ürünler alış fatura fotokopisi ve garanti belgesi ile teslim edilmelidir.
  • Kargo ile gönderilen ürünlerin taşınması esnasında hasar gördüğü durumlarda, kargo firmasına “Kargo Durum Tespit Tutanağı” tutturulmalıdır. 

Başkandan Mesaj
Nergis

Başkandan Mesaj

Kuruluşundan günümüze işini severek, tecrübesini artırarak, nice sıkıntı ve yokluklarla bugünlere hem iş ortaklarımızın desteği hem de çalışanlarımızın sevgisi ve gayreti ile geldik. Bundan sonraki süreçte eminiz ki sevgimiz, tecrübemiz artarak devam edecek buna bağlı olarak da başarımız katlanacaktır . Cisa ailesinin ve her bir çalışanının emeği ve sevgisiyle Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya ülkelerinin ürün standartlarına uygun şartlarda armatür üretebilmenin sevinci bize iyinin daha iyisini üretmemiz de ve yeni pazarlara girmemizde yardımcı olmaktadır. Bir söz vardır” Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” 30 yılı aşkın bu anlayışla ve işimizi severek armatür imalatı yapmaktayız ve şuanda sektörümüzde yerli üretim yapan firmalardan birtanesi olmanın haklı gururunu hep beraber yaşıyoruz. Bu da Cisa olarak kaliteden ödün vermediğimizin en büyük göstergesidir.

 Cisa olarak üzerimize düşen görev ve sorumlulukların farkındayız. Sağlığa zarar vermeyen, çevre dostu, modern, kullanışlı ve %100 Yerli armatürler üretmeyi esas alan vizyonu, kalitelinin daha kalitelisini üretmekle şekillen misyonu ile geleceğe sizler ile yürümeyi arzu etmekteyiz.

Cisa hem iş ortaklarına hem de çok değerli Cisa armatürlerini tercih eden kullanıcılarına kaliteli, %100 yerli ve tasarımları ile göz dolduran ürünler sunmaktadır. Cisa olarak en büyük farkımız ürün tasarımından, dökümüne,ürün montajından ürünlerin kalite kontrolüne, ürün testlerinden paketlenmesine kadarki tüm üretim süreçlerini en titiz bir şekilde kendi bünyesinde kendi fabrikasında yapmaktır.. Her yıl iş ortaklarımızdan ve kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda şu anda 40 dan fazla, tescilli armatür koleksiyonuna yenilerini katmaktadır.

 Biz yurt içi ve uluslar arası iş ortaklarımızla ve çalışanlarımızla büyük bir aileyiz. Dileğimiz odur ki;Cisa ailesinin her bir ferdi, iş ortaklarımız ve tüm çalışanlarımız sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde yaşasınlar ve hep beraber geleceğe bizimle yürümeye devam etsinler.

İsmail USLU
Cisa Armatür Yön. Kur. Başk.

Kullanım Kılavuzları
Nergis

Kullanım Kılavuzları Şablonu

40.83484,30.9453683

İletişim
Nergis

Cisa Merkez

Haritada Göster

Merkez Mah. 216 Sok. No:3 34746 Gümüşova/Düzce

+ 90 (380) 731 30 - 08

+ 90 (380) 731 30 - 08

info@cisa.com.tr

Cisa Fabrika

Haritada Göster

Merkez Mah. 216 Sok. No:3 34746 Gümüşova/Düzce

+ 90 (380) 731 30 - 08

+ 90 (380) 731 30 - 08

info@cisa.com.tr

Yön. Kur. Üyemiz Cihad USLU Banyo+Mutfak Dergisi Röportaj
Nergis

Yön. Kur. Üyemiz Cihad USLU Banyo+Mutfak Dergisi Röportaj

01499

Uzun Musluk - 01499
Nergis

Pirinç Salmastra